FabioCON

FABIOCON je firma zabývající se účetnictvím a působí na trhu již přes 20. let. Práce na tomto projektu byla pro nás potěšením. Zmodernizovali jsme zastaralou webovou prezentaci. Nejenom že jsme si pohráli s grafikou, kde jsme přidali moderní prvky, ale současně jsme nastavili nové funkcionality.

OPTIMALIZACE WEB SEO
ONLINE MARKETING REDESIGN

Klient

Požadavek klienta zněl: renovace stávající webové stránky včetně zajištění Google Place.

Řešení

Vytvořili jsme prezentační stránku s novým designem, jež přehledně ukazuje popis služeb dodávané společností FABIOCON. Stránky jsme doplnili o Google Place, díky kterým se zákazníci, jdoucí na schůzku, už neztratí. V neposlední řadě jsme klientovi vytvořili online reklamní kampaň.

Služby

WEB

V rámci modernizace webové prezentace jsme vytvořili design s moderními prvky, pohráli si s animacemi a sladili do firemních barev. Současně jsme přidali responzivní verzi, kterou původní web nedisponoval.

SEO

Klientovi jsme připravili a aplikovali texty pro internetové vyhledávače. Je to ovšem běh na dlouhou trať, takže výsledky uvidíme za několik měsícu.

ONLINE MARKETING

Pro klienta jsme vytvořili Google Place. Také jsme připravili reklamní kampaň formou PPC, která je zaměřena na získání nových klientů.

Výsledky

0

Zákazníci, kteří netrefili

+425

UNIKÁTNÍCH NÁVŠTĚV po prvním měsíci

+116%

Návštěv stránek za měsíc