Roubenka U Zvoničky

Roubenka U Zvoničky je projekt, který jsme si zamilovali díky výborné komunikaci s klientem. Pro Roubenku jsme udělali kompletní dodávku služeb od brandingu přes web po social media, ve kterých se nám daří prosperovat.

UX & UI Návrh webdesignu SEO
Responzivita Vícejazyčnost Branding

Klient

Prvotní požadavek byl vytvořit jednoduchý web pro prezentaci chalupy.

Řešení

Klientovi jsme kromě úvodního zadání doporučili využití online rezervace a ukázali další možnosti online marketingu. Ať už doladění online vizitky v podobě Google Place nebo vytvoření kvalitního brandingu.

Služby

WEB

Prezentační web, který jsme vytvořili, cílí díky vícejazyčnosti i na zahraniční klientelu. Web je rozšířený o rezervační systém, kde je možné provést plně automatizovanou rezervaci. Rezervace je doprovázena informačními emaily.

ONLINE MARKETING

Web a branding jsme doplnili marketingem na sociálních médiích. Vytvořili jsme Google Place, také stránky na Facebooku a Instagramu, které zvýšily povědomí o roubence. Ubytovací zařízení jsme napojili na ubytovací platformy; booking.com a e-chalupy.cz.

BRANDING

Vytvořili jsme logo dle představ zákazníka, které vystihuje jak podstatu podnikání, tak i ekologické zaměření. Jedná se o roubenku se zvoničkou a lesy v okolí. Barva loga je barvou přírody.

Výsledky

3 týdny

Termín dodání

+732

Unikátních návštěv po prvním měsíci

5

Členů týmu