Prezentační stránky

V digitálním světě jsou Prezentační stránky vytvořené speciálně pro marketingovou nebo reklamní kampaň. Na rozdíl od webových aplikací, které mají obvykle mnoho cílů a podporují průzkum, jsou prezentační stránky navrženy s jediným zaměřením. Právě toto zaměření dělá z těchto stránek nejlepší volbu pro zvýšení účinnosti Vaší marketingové kampaně.

Rádi pro vás zařídíme

SEO

Chatbot

Responzivní design

Vícejazyčnost

UX

UI

Web Analytics

Jak probíhá spolupráce s námi

1 2 3 4 5 6

Porozumění vašim potřebám

Sjednáme si první schůzku, v rámci které zjistíme Vaše záměry. Provedeme analýzu již existujícího systému, abychom objevili skryté problémy a případná rizika.

Návrh řešení

Naším primárním cílem bude vytvoření návrhu bezchybného uživatelského prostředí. Používáme proces zpětné vazby od uživatelů, abychom eliminovali pracovní nasazení na obou stranách a přitom nalezli optimální řešení. K tomuto účelu slouží konzultace a společné workshopy.

Realizace

Základem úspěšného projektu je komunikace a na té si zvlášť potrpíme. V průběhu Vám budeme představovat prototypy řešení a povedeme projekt ke společnému cíli.

Testování

Software testujeme průběžně v rámci vývoje. Samotný finální produkt však projde dalším důkladným testováním, abychom zajistili dodávku vysoce kvalitního softwaru.

Uvedení do běhu

V den “D”, kdy bude software nasazen do produkce, nepřijdou žádná překvapení, protože byl plně otestován.

údržba a rozšiřování

Úspěšný start webu máme za sebou, tím však naše cesta nekončí, protože o software je nutné se starat a neztratit krok s konkurencí. Budeme ho spravovat a současně přidávat nové funkcionality, které Vám ještě více odlehčí.

Zaujala Vás některá z našich služeb?

Kontaktujte nás