Webové aplikace

Webová aplikace je program, který je uložen na vzdáleném serveru. Jeho předností je nezávislost na platformě, současně jej není nutné instalovat do počítače. Uživatelé mohou aplikaci používat skrze počítač, mobilní telefon i tablet.

Rádi pro vás zařídíme

ERP

CRM

ÚDRŽBA

PWA

Jak probíhá spolupráce s námi

1 2 3 4 5 6

Porozumění vašim potřebám

Sjednáme si první schůzku, v rámci které zjistíme Vaše záměry. Provedeme analýzu již existujícího systému, abychom objevili skryté problémy a případná rizika.

Návrh řešení

Naším primárním cílem bude vytvoření návrhu bezchybného uživatelského prostředí. Používáme proces zpětné vazby od uživatelů, abychom eliminovali pracovní nasazení na obou stranách a přitom nalezli optimální řešení. K tomuto účelu slouží konzultace a společné workshopy.

Realizace

Základem úspěšného projektu je komunikace a na té si zvlášť potrpíme. V průběhu Vám budeme představovat prototypy řešení a povedeme projekt ke společnému cíli.

Testování

Software testujeme průběžně v rámci vývoje. Samotný finální produkt však projde dalším důkladným testováním, abychom zajistili dodávku vysoce kvalitního softwaru.

Uvedení do běhu

V den “D”, kdy bude software nasazen do produkce, nepřijdou žádná překvapení, protože byl plně otestován.

údržba a rozšiřování

Úspěšný start webu máme za sebou, tím však naše cesta nekončí, protože o software je nutné se starat a neztratit krok s konkurencí. Budeme ho spravovat a současně přidávat nové funkcionality, které Vám ještě více odlehčí.

Zaujala Vás některá z našich služeb?

Kontaktujte nás